Latvijas filmas tiešsaistē

Filmas.lv – no 2015. gada 24. augusta Nacionālais Kino centrs piedāvā sabiedrībai legāli un bez maksas skatīties Latvijas filmas – NKC virtuālajā platformā www.filmas.lv ikviens interesents var iepazīties ar plašu Latvijas filmu kolekciju, kas tiek regulāri papildināta, piedāvājot dažādus tematiskus fokusus.

Redzidzirdilatviju.lv - Latvijas Nacionālā arhīva Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva vietne, kurā apkopota kataloga informācija par Latvijā radītām spēlfilmām, dokumentālajām, animācijas, populārzinātniskajām, reklāmas u.c. filmām (no 1910. gada līdz mūsdienām). Vietnē publicēti arī videofaili – iespēja noskatīties kinohronikas, dokumentālus filmējumus, atsevišķas filmas; visvairāk laika posmā no 1910.–1959. gadam, bet arī no citiem periodiem.

Shortcut video noma

Megogo

Latvijas filmas DVD

Best Baltic – Baltijas valstu animācijas, dokumentālo un spēlfilmu izplatītājs. Piedāvā skatītājiem iegādāties gan Latvijas kino klasiku, gan arī jaunākās filmas. Izdod DVD sēriju Latvijas Filma – filmas, kas ir kļuvušas par notikumu Latvijas kino dzīvē – tās, kas ieņem būtisku vietu Latvijas kultūras kontekstā, izceļas ar māksliniecisko kvalitāti vai baudījušas īpašu skatītāju mīlestību.