Aicina pieteikties dalībai Martas Elīnas Martinsones filmā “Tizlenes”

Studijā “Ego Media” ir atsākusies Martas Elīnas Martinsones filmas “Tizlenes” uzņemšana, un vairākām epizodēm būs nepieciešama brīvprātīgo masu skatu dalībnieku, pārsvarā jauniešu un bērnu, palīdzība, tāpēc interesentus aicina pieteikties aktieru atlases aģentūrā “Casting Bridge”.

 

Režisores Martas Elīnas Martinsones debijas spēlfilma Tizlenes ir pusaudžu komēdija, kas stāsta par trim devītās klases skolniecēm laikā pirms 20 gadiem, kad ar nepacietību un bailēm tika gaidīta jaunā tūkstošgade. Galvenās varones Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas radikāli mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām tizlenēm pārvērsties par populārākajām meitenēm. Dažādi notikumu pavērsieni liek meitenēm saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes ne laimi, ne stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino. Filmas pirmās epizodes tika uzņemtas jau februārī.

Režisore Marta Elīna Martinsone strādājusi gan teātrī, gan kino kā režisore, režisora asistente un scenāriju līdzautore. Viņas veidotā spēles īsfilma Viesturs Kairišs iznāk no meža (2018) ieguvusi Nacionālo kino balvu Lielais Kristaps kategorijā Labākā studentu filma, bet 2019. gadā viņa kopā ar Alisi Zariņu saņēma Lielā Kristapa balvu par labāko scenāriju spēlfilmai Blakus (2019).

Sapnis filmēties ir pavisam reāls, un filmas Tizlenes aktieru ansamblis ir tam pierādījums. Filmā piedalās gan pieredzējuši profesionāli aktieri – Guna Zariņa, Ģirts Krūmiņš, Daiga Kažociņa, Imants Strads, Marija Linarte u.c., bet galvenās lomas atveido trīs debitantes – Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova un Katrīna Dambeniece. Aktieru atlases režisore Gunita Groša ir gandarīta, ka lielākā daļa jauniešu, kas atveido lielākas un mazākas lomas filmā, jau iepriekš ir piedalījušies dažādos aģentūras Casting Bridge organizētos projektos. Brīvprātīgā masu skatu dalībnieka loma var būt pirmais solis pretī iespējai spēlēt galveno lomu kādā citā filmā, jo katram dalībniekam tiks izveidots portfolio aģentūras datu bāzē.

Skolas ainas filmai Tizlenes tiks uzņemtas Jūrmalā, Lielupes vidusskolā, tā ka īpaši šoreiz tiek gaidīti pieteikumi no jūrmalniekiem, un aģentūra sola rūpēties, lai filmēšanās paliek atmiņā kā aizraujošs piedzīvojums.

Filmas Tizlenes uzņemšanā masu skatu dalībniekus aicina pievienoties darba procesam jūlijā un augustā, kādā no šiem datumiem – 7. jūlijā, 9. jūlijā, 14. jūlijā, 18. jūlijā, 30. jūlijā, 31. jūlijā, 3. augustā, 4. augustā, 5. augustā; var izvēlēties tikai vienu dienu vai vairākas. Pieteikties var, rakstot uz info@castingbridge.lv ar atzīmi “Brīvprātīgais “Tizlenēm””. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs, vēlamā filmēšanās diena vai dienas, un jāpievieno savs foto. Par konkrētu filmēšanas dienu katrs varēs vienoties ar Casting Bridge komandu. Filmēšanas laikā tiks ievērots sanitārais protokols.

Kontaktpersona masu skatu dalībniekiem:
Gunita Groša
26336947
gunita@castingbridge.lv

Kontaktpersona medijiem:
Inga Jerzjukova,
29288863
inga@egomedia.lv

29.06.2020.