Kinoteātros Kinovēsture
400 sitieni

Līdz 23. janvārim kinoteātrī “Kino Bize” organizētā Antuāna Duanela kino skola gaida pieteikumus pavasara nodarbībām jauniešiem. Uz astoņu lekciju ciklu, ko vadīs filmu pētnieki un veidotāji, aicināti jaunie kino entuziasti vecumā no 12 līdz 16 gadiem, priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Antuāna Duanela kinoskola turpinās jau trešo mācību gadu, šajā semestrī jaunajiem kinomīļiem piedāvājot 8 lekcijas. Nodarbību laikā tiks pētītas dažādas kino parādības, sniedzot jaunu un mūsdienīgu rakursu, kādā domāt par filmām un to rādīšanas kontekstu. Lekcijas papildinās arī mājasdarbi, ieteicamo filmu skatāmsaraksti un slepeni kinoseansi. Nodarbības šajā ciklā pasniegs filmu pētnieki un veidotāji Daniela Zacmane, Dārta Ceriņa, Marta Elīna Martinsone, Žulijens Nuhums Kulibali, Lāsma Bērtule un Alise Zariņa. Jaunieši aicināti pieteikties neatkarīgi no savu priekšzināšanu līmeņa.

"Es vienkārši esmu laimīgs, ka atradu šo vietu! Tiešām sajūta, ka esmu savā elementā," atsauksmē par Antuāna Duanela kinoskolu stāsta viens no tās iepriekšējiem dalībniekiem. Trīs gadu laikā skola kļuvusi par iemīļotu tikšanās vietu, kurā domubiedriem pulcēties un pārrunāt kino.

Pieteikšanās notiek, rakstot uz e-pastu kino@kinobize.lv. Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas par nodarbību norisi un maksu: kinobize.lvjauniesiem.

Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

KINO BIZE
Elizabetes 37, Rīga

+371 26115004
paula.berzina@kinobize.lv