No 30.novembra līdz 3. decembrim Tallinā notiek Baltic Event, kārtējais Baltic Films pasākums veltīts spēlfilmu ražošanai un izplatīšanai, kur piedalās filmu producenti, izplatītāji, žurnālisti un festivālu pārstāvji no Baltijas, Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm.

Kopprodukciju tirgus orientēts uz projektiem, kuriem piemīt starptautisks potenciāls un tirgus ietvaros tiek organizētas individuālas tikšanās producentiem ar filmu izplatītājiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.
Uz Tallinu sadarbības partnerus devušies meklēt Ego Media ar projektu Entuziasts (producenti Guntis Trekteris un Marta Bite) un studija Tanka ar projektu Spriedze (producente Alise Ģelze).
 
Baltic Event tradicionāli norisinās vienlaicīgi ar starptautisko filmu festivālu Black Nights, kur piedalās arī mūsu filmas, šogad – spēlfilma Amatieris (rež. Jānis Nords) un dokumentālās filmas Klucis. Nepareizais Latvietis (rež. Pēteris Krilovs), Padomju stāsts (rež. Edvīns Šnore), Par Dzimtenīti (rež. Laila Pakalniņa un Māris Maskalāns).