“Baltic Pitching Forum” aicina pieteikt īsfilmu projektus

Režisori un producenti vēl līdz 15. augustam var iesniegt īsfilmu projektu pieteikumus piektajam “Baltic Pitching Forum“, kas no 6. līdz 7. oktobrim norisināsies Viļņā.

“Baltic Pitching Forum” ir unikāla iespēja iepazīstināt Eiropas kino producentus, TV, VoD platformu un filmu festivālu pārstāvjus, kā arī citus nozares ekspertus ar topošiem animācijas un spēles īsfilmu projektiem turpmākai sadarbībai un finansējuma piesaistei.
“Baltic Pitching Forum” norisināsies divos posmos. Pirmajā dienā, 6. oktobrī, notiks seminārs un tikšanās ar Eiropas kino nozares ekspertiem, savukārt otrajā dienā, 7. oktobrī, – projektu prezentācijas.

Projektus forumam var iesniegt režisori un/vai producenti no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kuri jau ir pabeiguši vismaz vienu īsfilmu un šobrīd strādā pie sava nākamā projekta. Forums apbalvos divus labākos projektus.
Viena apbalvotā projekta radošā komanda tiks aicināta piedalīties Eiropas īsfilmu kopprodukcijas forumā EURO CONNECTION Klermonferānas starptautiskajā īsfilmu festivālā 2018. gada februārī, bet otra – European Short Pitch (NISI MASA) 2018. gada janvārī un martā.

Projektu pieteikumi tiek gaidīti līdz 15. augustam.

Pieteikuma forma pieejama www.bpf.lt/submit

Papildus informācija un pieteikšanās:
Anna Zača
Riga IFF
SHORT RIGA
anna@rigaiff.lv