No 22. līdz 25 oktobrim Antālijā, Turcijā notika otrais Eirāzijas filmu tirgus. Tirgus norisinājās vienlaicīgi ar starptautisko filmu festivālu Zelta apelsīns, kas ievērojams ar augstvērtīgu filmu piedāvājumu, aptverot gan centrālās Eiropas, gan Krievijas un Āzijas valstu filmas. Tirgus izveide saistāma ar Turcijas stratēģiju sadarbības paplašināšanā ar Eiropas un Āzijas valstīm gan filmu kopprodukciju, gan filmu izplatīšanas un servisa pakalpojumu jomā, izmantojot savu ģeogrāfiski izdevīgo atrašanās vietu. Galvenā uzmanība tirgū vērsta uz spēlfilmām, tajā piedalās arī dokumentālo un animācijas filmu pārstāvošas kompānijas un izplatītāji.
 
Sekojot Eirāzijas filmu tirgus organizatoru uzaicinājumam, tirgū piedalījās arī Baltic Films pārstāvji. Kopumā skaitliski nelielais tirgus piedāvā labu iespēju nepiespiestā atmosfērā nodibināt kontaktus ar TV pārstāvjiem, filmu izplatītājiem un festivālu pārstāvjiem, kas pārstāv tieši Turciju, Koreju, Ķīnu u.c. ši reģiona valstis, kas nav tik plaši pārstāvētas Eiropā notiekošajos filmu tirgos, tādējādi sasniedzot tirgus mērķi radīt platformu, kurā satikties Eiropas un Āzijas pārstāvjiem.
Kā īpaši vērtīga tirgus iniciatīva atzīstams projektu tirgus – no kopumā vairāk kā 300 saņemtajiem spēlfilmu projektiem tirgum tika atlasīti 15. Tirgum atlasīto filmu pārstāvji ir augstu novērtējuši pasākuma produktivitāti.