Režisora Roberta Rubīna dokumentālo filmu demonstrēs vairāk kā 200 skolās Ontario štatā.

Kopumā Kanādās skolās izrādīs vien 10 filmas, kas iekļautas Hot Docs skolu programmās. Gan pirms, gan pēc filmas seansa katrā skolā paredzētas diskusijas par tādām filmā skartām tēmām kā vardarbība medijos, vecāku atbildība, identitāte, personības attīstība, u.c. Katrs skolēns pēc filmas noskatīšanās aizpildīs arī festivāla organizatoru sagatavotu anketu.

Šāds lēmums Kanādā pieņemts pēc tam, kad festivālā Toronto, skatītāji ar sajūsmu uzņēma filmuKā Tev klājas, Rūdolf Ming?.
 
Kā Tev klājas, Rūdolf Ming? ir Roberta Rubīna dokumentālā filma uzņemta 2010. gadā Jura Podnieka studijā.
Filma stāsta par tobrīd 13 gadus veco Rūdolfu no Talsiem. Viņš ir daudzpusīgs zēns, kurš aizraujas, piemēram, ar lamatu konstruēšanu un krāj filmu plakātus. Tomēr viņa lielākā aizraušanās ir zīmētu filmu veidošana. Rūdolfs pats uz pauspapīra strēmelēm ar flomasteriem zīmē šausmu un spriedzes filmas. Demonstrējot filmas, viņš pats tās apskaņo ar balsi, visādi rūkdams un emocionāli runādams varoņu tekstus dažādās balsīs. Kino ir puiša dzīves būtiskākā lieta, tāpēc viņš piekrīt mācītāja ierosinājumam jaunās baznīcas atklāšanai uzzīmēt filmu arī par Bībeles sižetiem. Filmas vēstījums ir ārkārtīgi pozitīvs – Rūdolfs ir diezgan sarežģīta personība, tomēr ģimene un apkārtējie ar mīlestību ļauj izpausties zēna radošajai būtībai.
 
Filma uzņemta ar Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
 

                Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?