Filmai “Kriminālās ekselences fonds” pirmajā nedēļā 10 000 skatītāju

Jaunā latviešu huligāniskā kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds”, kas uzņemta bez valsts atbalsta un pilnībā par privātiem un saziedotiem līdzekļiem, pirmajā izrādīšanas nedēļā Latvijā pulcējusi vairāk nekā 10 000 skatītāju.

Filmas autori priecājas, ka arī skatītāju atsauksmes ir “neticami pozitīvas” – vairāk nekā 100 tvītu sociālajā tīklā Twitter, “pozitīvas recenzijas no intelektuālā Satori un skarbā Cehs.lv, kā arī virs 120 filmas novērtējumi Facebook, no kuriem 117 ir piecu zvaigžņu vērtējumi (bet kāds drosminieks ir ielicis vienu zvaigzni. Visu cieņu viņam!)”. Diskusijas raisās par filmu, par budžetu, par attieksmi, “ir radies mistisks Mr. Vintāža Twitter profils, bet citāti no filmas jau iesakņojušies folklorā… Kopējo atsauksmju, viedokļu un vērtējumu skaitu noteikt nav iespējams – sākumā sekojām līdzi, bet tad palaidām vaļā, kā Pupsika siksniņu”.

Filmas autori ir pozitīvi pārsteigti par ārkārtīgi silto filmas uzņemšanu un skatītāju diskusijām; radošā grupa jau plāno tikšanās ar skatītājiem seansos Rīgā un reģionos – sekojiet informācijai!

Filma Kriminālās ekselences fonds joprojām tiek demonstrēta kinoteātros visā Latvijā – precīzu kinoteātru sarakstu ar saitēm uz tiem atradīsiet ŠEIT.