Aktieru atlases aģentūra “Casting Bridge” sadarbībā ar filmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem, studiju “Kultfilma”, aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā Vislatvijas aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību plānots atrast galveno varoni filmai “Dvēseļu putenis”, Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus. Atlases 1. kārtai vēl var pieteikties līdz 10. februārim.

DP aktieri mazais

Šī akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu Dvēseļu putenis, izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas. Aktieru atlases 1.kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet ideālā gadījumā – kāda entuziastiska klases biedra vai skolotāja vadībā. Piesakoties pašam un piesakot savus klases biedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos.

Filmas Dvēseļu putenis uzņemšanu plānots uzsākt 2017. gada maijā. CASTING BRIDGE mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kurš par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un iepriekšējās pieredzes. CASTING BRIDGE jau ir veicies atrast talantīgus jauniešus un bērnus vairākām filmām, tajā skaitā – filmas Es esmu šeit (2016) galvenās lomas atveidotāju Elīnu Vasku, kura šogad iekļauta Eiropas desmit labāko aktieru skaitā Berlīnes starptautiskā kinofestivāla programmā European Shooting Stars.

Pirmās kastinga dienas jau norisinājās 2016. gada nogalē Rīgā, bet līdz 2017. gada 10. februārim vēl ikvienam ir iespēja pieteikties aktieru atlases 1.kārtai.

Par pieteikšanās gaitu ir informētas visas Latvijas pašvaldību vidusskolas un jauniešu interešu centri, tādēļ informāciju par pieteikšanos meklējiet savā skolā. Ja nu tomēr skola informāciju nav saņēmusi, tad rakstiet uz e-pastu info@castingbridge.lv ar norādi: “Kastings filmai Dvēseļu putenis” un saņemsiet norādījumus, kā rīkoties.

Nebaidieties, nekautrējieties un piesakieties līdz 2017. gada 10. februārim!

Gunita Groša
Aktieru atlases režisore
CASTING BRIDGE
Aktieru atlases aģentūra
Tālrunis: 20369907
E – pasts: info@castingbridge.lv