Sērijā Latvijas filma iznāk filmas,kas kļuvušas par notikumu Latvijas kultūras dzīvē, un sērijas jaunākais izdevums – režisora Jāņa Norda filma Mammu, es tevi mīlu – ir ne vien ļoti mīlēta filma Latvijā, bet arī guvusi ievērojamus starptautiskus panākumus.

Par filmas starptautiskajiem panākumiem stāsta producente Alise Ģelze:
“Spēlfilma Mammu, es tevi mīlu šobrīd ir ieguvusi jau divpadsmit kino balvas Eiropā, ASV, Kanādā, Izraēlā un Indijā. Šobrīd filma ir izrādīta vairāk nekā 70 starptautiskos kinofestivālos visā pasaulē, par filmu recenzijas rakstījuši pasaules nozīmīgākie kinoizdevumi un digitālie mediji (Screen, Indiewire, Variety, Hollywood Report u.c.). Filmas izplatīšanas tiesības ir iegādājusies Dienvidkoreja, Indija un Islande. Domāju, šis ir lielisks veids, kā iezīmēt Latviju lielajā pasaules kino kartē.”
 
Mammu, es tevi mīlu DVD izdevums sērijā Latvijas filma ierindosies līdzās tādām nozīmīgām filmām kā Zvejnieka dēls, pirmajai latviešu skaņu filmai, kas radīja furoru 1939. gadā, Limuzīns Jāņu nakts krāsā, kas aptaujās daudzkārt atzīta par visu laiku labāko latviešu filmu, Ezera sonāte, viena no spēcīgākajām latviešu melodrāmām, un Rūdolfa mantojums, kas kļuva par vienu no apmeklētākajām Latvijas filmām.
 
„Ikdienā nodarbojoties ar Latvijā tapušu filmu DVD izplatīšanu, redzam, ka cilvēkiem ir interese par vietējo kino un daudzi labprāt iegādājas filmu ierakstus, kas plauktos ierindojas līdzās iemīļotām grāmatām. Tādēļ esam radījuši sēriju Latvijas filma, kurā izdodam filmas, kas kļuvušas par notikumu Latvijas kino dzīvē,” – tā par sēriju stāsta izdevēju pārstāve Liene Ančupāne.
 
Visi Latvijas filmas izdevumi ir tulkoti krieviski un angliski.
 
Tuvākajā laikā jaunais Latvijas filmas DVD izdevums Mammu, es tevi mīlu būs pieejams mūzikas ierakstu un grāmatu veikalos, degvielas uzpides stacijās Statoil, kā arī interneta veikalā www.bestbaltic.lv.