Latvijas filmu veidotājiem tiek piedāvāta iespēja izvietot savas filmas tiešsaistes kinoteātrī, par to gūstot peļņu no reklāmas ieņēmumiem.

Megogo.net ir tiešsaistes kinoteātris, kas skatītājiem piedāvā bezmaksas audiovizuālo saturu un ir pieejams, izmantojot datoru un iOS sistēmas iekārtas, Android sistēmas iekārtas, kā arī Samsung un LG Smart televizorus. Liela daļa no piedāvātā satura ir HD formātā.

Megogo.net darbojās bijušās Padomju Savienības teritorijā un arī citās pasaules valstīs, mēnesī to apmeklē vairāk nekā 20 miljoni unikālo lietotāju. Īpaši plašu auditoriju filma var gūt, ja tai ir titri angļu un/vai krievu valodā.
Patlaban tiek aktīvi attīstīta Megogo.net sadaļa Latvijas filmas, kas apskatāma šeit: http://megogo.net/lv/lvmovies/page/1

Megogo.net piedāvā:
1. Izvietot audiovizuālo saturu tiešsaistes kinoteātrī,
2. Gūt peļņu no reklāmas ieņēmumiem,
3. Pieejamību Latvijā,
4. Plašu auditoriju dažādās valstīs.

Peļņas iespējas:
Pārsvarā viss Megogo.net saturs skatītājiem ir pieejams bez maksas, tāpēc peļņas gūšanai tiek izmantoti reklāmas ieņēmumi.
Attiecībās ar producentiem Megogo.net izmanto revenue sharing principu: gūto peļņu no reklāmas ieņēmumiem dala vienādās daļās. Pirms un pēc katras filmas tiek izvietota 15 sekunžu ilga reklāma, arī pauzes gadījumā tiek izvietots banneris. Katru mēnesi tiek aprēķināts producenta ievietoto filmu skatīšanās apjoms un reklāmas ieņēmumi. Ikviens producents par savu izvietoto saturu elektroniski saņem statistiku, tā radot iespēju sekot līdzi savas filmas skatītāju skaitam.

Megogo.net platforma pieļauj satura segmentēšanu pa valstīm, kas ir svarīgi gadījumos, kad konkrētā valstī filmas izplatīšanas tiesības ir nodotas izplatītājam vai pastāv citas vienošanās.

Papildu informācija:
Andžejs Pjateckis,
Megogo.net Baltijas reģiona vadītājs
Tālr. +371 29552266
E-pasts: andzejs.pjateckis@megogo.net