Gribētos vēlreiz paskatīties, kā Velta Skurstene šauj ar bazuku, kā Latvijas izcilākie teātru vecmeistari soļo ierindā? Jau aizmirsies, kurš ar tanku samīcīja miskasti un kuram piederēja ideja atteikties no pensijām, lai glābtu valsti? No 9.oktobra ikviens iemīļoto spēlfilmu “Džimlai Rūdi rallallā!” var iegādāties DVD formātā un sagādāt sev patīkamu kinovakaru, kad vien vēlas.

Spēlfilma “Džimlai Rūdi rallallā!” nonāca uz ekrāniem martā un vairāk nekā pusgadu tika plaši demonstrēta ne tikai Rīgā, bet arī 105 Latvijas lielākās un mazākās pilsētās un apdzīvotās vietās. Šobrīd tā ir Latvijā apmeklētākā Eiropas filma 2014.gadā.

“Džimlai Rūdi rallallā!” stāsta par rosīgiem veco ļaužu pansionāta iemītniekiem, kuri, bažījoties par krīzi valstī, izdomā risinājumu. Ideja vienlaikus kļūst par senioru iespēju aktīvi iesaistīties valsts dzīvē, kad cienījama vecuma ļaudis spēj vadīt preses konferenci, ietērpties armijas formās, mācīties soļot, šaut, braukt ar tanku…

Filmas režisori ir Jānis Cimmermanis un Māris Putniņš. Māris Putniņš ir arī idejas un scenārija autors. Spēlfilmas “Džimlai Rūdi rallallā!” producents ir Gatis Upmalis, operators Andrejs Verhoustinskis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets.
No 9.oktobra filmas DVD disks pieejams grāmatu nama “Valters un Rapa” grāmatnīcās, bet no oktobra vidus pieejams arī lielveikalos RIMI, ELVI un citās tirdzniecības vietās Latvijā.

“Džimlai Rūdi rallallā!” DVD izdots latviešu valodā, bet ir iespēja to skatīties arī ar angļu subtitriem. Tāpat diskā iekļauts interesants videomateriāls no filmēšanas laukuma.
Filmas DVD diska izdošanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.