Žurnāla uzmanības centrā ir aktuālais Latvijas filmu repertuārs – Jāņa Norda filmu Mammu, es tevi mīlu recenzē četri autori, Ivara Tontegodes Sēņotājus analizē trīs recenzijas. Divas no tām rakstījuši Latvijā populāri kinoblogeri, ar šo faktu saistīta rubrika Aktuālā tēma, kas apskata kinoblogus Latvijas virtuālajā telpā un to, kā šajā telpā atspoguļots pašmāju kino.

Uz žurnāla vāka ārkārtīgi simbolisks kadrs – izcilā Meistara Herca Franka roka iedvesmojošā un augšupceļošā žestā (foto autore Agnese Zeltiņa), ģeniālā režisora piemiņai žurnālā veltīti vairāki materiāli, arī paša Franka rakstīts apcerējums par Latvijas dokumentālo kino.

Rubrikā In memoriam šoreiz arī plašāks pētījums par aktrises Veltas Līnes kinolomām. Rubrikā Latvijas intervija šoreiz – Jāņa Norda filmas Mammu, es tevi mīlu producente Alise Ģelze, rubrikā Eiropas intervija – ar Latvijas līdzdalību uzņemtās un Kannu festivālā godalgotās spēlfilmas Miglā režisors Sergejs Lozņica.

Kino Raksti seko arī jaunumiem kinogrāmatu un DVD plauktos – kinozinātnieces Ingas Pērkones grāmatu Tu, lielā vakara saule! recenzē mākslas kritiķis Vilnis Vējš, bet Zane Balčus apskata DVD formātā izdoto Mikelandželo Antonioni dokumentālo filmu Ķīna (1972).

Jaunajā žurnālā atrodamas vēl daudzas tēmas – Berlināle (raksta Anita Uzulniece), buto deja uz ekrāna (Viktorija Eksta), slovēņu kino (Beāte Vītola), interaktīvas dokumentālās filmas internetā (Astra Zoldnere). Numurā atrodamas arī pastāvīgās rubrikas Jubilāri pasaulē un Jubilāri Latvijā, tests Ko tu zini par kino?.

Žurnāls Kino Raksti nopērkams preses tirdzniecības vietās, Jāņa Rozes un Valtera & Rapas grāmatnīcās, kinoteātrī K.Suns, galerijā Istaba, Satori un Lukabukas grāmatnīcās un citur, internetā – www.apgadsmansards.lv. Žurnālu var abonēt mājaslapā www.apgadsmansards.lv.