Ziemassvētku gaidīšanas laikā animācijas filmu režisors Nils Skapāns, kas pazīstams arī kā Nilsons, ir pabeidzis darbu pie savas jaunākās animācijas filmas Es gribu redzēt rūķīšus.

Filma veidota plastilīna tehnikā un jau ierasti piedāvā bērniem ļoti košu un atraktīvu skatījumu uz brīnumu pilno pasauli. Sestdien, 3. decembrī, autors viesosies Strazdumuižas vājredzīgo un neredzīgo cilvēku pansionātā, kura iemītniekiem pirmajiem būs iespējams noskatīties-noklausīties filmu un izteikt par to savu viedokli. 

Iepazīšanās ar neredzīgo meiteni Vanesu režisoru ir pārliecinājusi par to, ka visi bērni ir vienādi un ikviens savā iztēlē spēj aizceļot uz pavisam citu pasauli. Lai to izdarītu, protams, palīgā jāņem gan grāmatas, gan filmas! Es gribu redzēt rūķīšus ir optimisma un dzīvesprieka pilnās Vanesas stāsts par pirātu meiteni un teiksmaino rūķu zemi. Vanesas stāsts tas ir arī vārda tiešajā nozīmē, jo viņa pati ir ierunājusi savu lomu! Lai arī Es gribu redzēt rūķīšus ir veltījums visiem bērniem un viņu vecākiem, filmas radošā grupa ir īpaši domājusi par vājredzīgajiem bērniem un Anrija Krenberga vadībā uzbūrusi ļoti krāšņu skaņu celiņu.

Filma ir lielisks iemesls, lai vecāki un skolotāji varētu ar bērniem runāt par to, cik cilvēki mēdz būt atšķirīgu un kas ir lietas, kas mūs visus vieno, tāpēc Nils Skapāns plāno 2012. gadā filmu izrādīt, sadarbojoties arī ar dažādām mācību iestādēm u.c.

Animācijas filmas Es gribu redzēt rūķīšus oficiālā pirmizrāde notiks 2012. gada sākumā, kad ar to būs iespējams iepazīties plašākam skatītāju lokam. Tomēr interesenti var sazināties ar režisoru jau tagad!


                                                    Es gribu redzēt rūķīšus