No 13. maija kinoteātros Rīga, Cianamon, Multikino iespējams noskatīties Pāvela Gumennikova filmu Es mīlu Tevi Rīga.

No 13. maija kinoteātros Rīga, Cianamon, Multikino iespējams noskatīties Pāvela Gumennikova filmu Es mīlu Tevi Rīga.

Es mīlu Tevi Rīga ir bezbudžeta filma, kas tapusi ar milzīgu degsmi un ticību idejai 9 mēnešu laikā. Līdzās pazīstamajiem aktieriem Leldei Vikmanei un Andrjusam Mamontovam filmējušies daudzi amatieri.
 
Filmu Es mīlu tevi, Rīga apvieno 13 ar mīlestību saistīti stāsti, kuros izspēlētas galveno varoņu attiecības uz Rīgas fona. Stāstos ir daudz emociju un caurvijošas mīlestības.
 
Režisors Pavels Gumennikovs
Scenārijs Anna Muravska, Elīna Karule, Pāvels Gumennikovs, Lāsma Graudiņa, Olga Aleksejeva
Operatori Mārtiņs Jansons, Ritvars Lasmanis, Kaspars Kuprišs, Pēteris Sudakovs, Artūrs Šlosbergs.
Mūzika re:public, Z-Scars, Gain Fast, Ar Basam Kājām, Astro’n’out, The WoW
 

Pāvels Gumennikovs: dzimis 1986. gadā Rīgā; 2009. gadā beidzis Latvijas Universitātes Āziju studiju nodaļu; 2010. gadā ar pirmo īsfilmu Kaleidoskops uzvarējis Starptautiskajā Ķīnas jauno režisoru festivālā (labākā režija un labākā filma); strādājis par pirmo asistentu pie vairākiem režisoriem Ķīnā.

 
Infromācijai: www.gumennikovfilms.lv
 

Pat pārsteidz, ka starptautiskā brenda “Es mīlu tevi, Parīze” (Ņujorka., Maskava…) rindā kinodebitanta Pāvela Gumennikova atzīšanās mīlestībā Rīgai nemaz neizskatās peļama. Protams, te nav Parīzes vai Ņujorkas aktieru zvaigžņu un režisoru zvaigžņu, toties gana precīzi tverta ”Rīgas – mazās Parīzes sajūta”, kas padara mūsu pilsētu, hm, pievilcīgu tūristiem.
Normuns Naumanis, Diena
 
Jauniešu iniciatīvas ir atbalstāsmas, arī šo entuziastu darbs apliecina, ka robeža starp profesionālo kino un pašdarbību mūsdienās ir krietni izplūdusi, vismaz pašiem šis ”flmas” veidotājiem noteikti.
Dita Rietuma, Diena

Pāvela Gumennikova pirmā pilnmetrāžas filma ir labs piemērs, ka arī bez naudas, bet ar ciešu apņēmību un lielu uzdrīkstēšanos var radīt darbu, kas pārsteidz ar nesamākslotību un dziļumu.
Ģirts Vikmanis, Latvijas Avīze

 

                Es mīlu tevi, Rīga