Katru sestdienu no 1.novembra līdz 20.decembrim plkst. 12:00 – 13:00 RĪGAS KINO MUZEJS kļūs par satikšanās vietu mazajiem kino skatītājiem.V/a Nacionālais Kino centrs un Rīgas Kinomuzejs piedāvā: nodarbības bērniem – ES UN KINO
Tu vari pārvērsties draiskulīgā Dievā un pārveidot pasauli sev pa prātam. Šī mirkļa dēļ animatori ir gatavi uz visu (Terijs Giljams).

Katru sestdienu (no 1.novembra līdz 20. decembrim) plkst. 12:00 – 13:00 RĪGAS KINO MUZEJS kļūs par satikšanās vietu tiem mazajiem kino skatītājiem (5-10 g.v.), kas patstāvīgi vēlas tuvāk iepazīt šīs mākslas radīšanas procesu – no uzšvīkātas idejas līdz gatavai filmai uz ekrāna, no pirmajiem kustīgajiem melnbaltajiem attēliem līdz mūsdienu kino lielajiem krāsainajiem sapņiem.

Darbā ar vismazākajiem kino muzeja apmeklētājiem ir iesaistījusies Berimora animācijas darbnīcu vadītāja un Starptautiskās Rīgas sākumskolas skolotāja Anna Armane.
Projekta “Es un Kino” mērķis ir iepazīstināt Latvijas bērnus ar kino kā mākslas veidu, sniegt izpratni par šo mediju un tā tapšanas procesu, kā arī popularizēt kino gan kā pasaules izziņas avotu, gan kā interesantu mazā cilvēka pašizpausmes veidu.

“Es un Kino” programmā paredzētas praktiskas nodarbības: filmu skatīšanās, skaņu celiņu klausīšanās, runāšanās par to kā rodas kino, fizkultūra animācijas varoņu izpratnē, zīmēšana, griešana, līmēšana, un pirmie mēģinājumi iepūst dzīvību jebkuru, pat vistrakāko ideju kino pasaulē.
 
Papīru, zīmuļus un filmas piedāvā Rīgas kino muzejs, idejas un labs garastāvoklis jāņem līdzi pašiem.

Nodarbības notiek latviešu un angļu valodā.
Iepriekšējā reģistrēšanās nav nepieciešama. Dalībnieku skaits ierobežots.
Viena nodarbība maksā Ls 1.
 
Informācijai: 67358873, vai e-pastu: kinomuzejs@nfc.gov.lv, www.nkc.gov.lv