Pabeigta Staņislava Tokalova spēlfilmas montāža

Režisors Staņislavs Tokalovs pabeidzis savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas – psiholoģiskā trillera “Tas, ko viņi neredz” montāžu. Skatītāji filmu uz ekrāniem Latvijas kinoteātros ieraudzīs šī gada novembrī. Bet jau šosestdien, 2. jūlijā, diskusiju festivāla “Lampa” ietvaros Cēsīs notiks ekskluzīva filmas tīzera prezentācija, kur piedalīsies arī pats režisors.

“Filma šobrīd ir samontēta, vēl tikai jāpabeidz skaņas un krāsu pēcapstrāde, kā arī vizuālie efekti,” stāsta filmas režisors S. Tokalovs. “Filmu sāksim demonstrēt novembrī – to varēs noskatīties gan skatītāji Rīgas kinoteātros, gan visos citos valsts reģionos.”

Filmas “Tas, ko viņi neredz” žanrs ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem – viens no galvenajiem varoņiem filmā ir mākslīgais intelekts. Sestdien, 2. jūlijā, filmas veidotāji aicina visus uz Cēsīm, uz festivālu “Lampa”, kur LETAs organizētajā diskusijā “Mākslīgais intelekts: cilvēks vs mašīnas” kopā ar datorzinātniekiem un citiem speciālistiem piedalīsies arī Staņislavs Tokalovs. Diskusijas laikā pirmoreiz tiks publiski demonstrēts filmas “Tas, ko viņi neredz” tīzeris. Diskusijas sākums – 2. jūlijā plkst. 18:00.

Staņislava Tokalova spēlfilmas “Tas, ko viņi neredz” uzņemšana norisinājās 2015. gada rudenī Kukšu muižā pie Tukuma un Rīgā. Galvenās lomas filmā atveido Andris Keišs, Arnis Līcītis un aktieri no Krievijas – Katerina Špica un Jevgēņijs Tkačuks.

Filma finansiāli atbalstīta Nacionālā Kino centra debijas projektu konkursā.

Režisors Staņislavs Tokalovs iepriekš veiksmīgi debitējis gan dokumentālajā kino (2016. gada pavasarī kinoteātros tika izrādīta viņa filma Laiks, kura nav. Mihails Tāls), gan spēles īsfilmu žanrā – 2014. gada Nacionālajā filmu festivālā Lielais Kristaps par labāko īsfilmu tika atzīta viņa filma Mazliet ilgāk.

Filmas mājas lapa ŠEIT.