Pētera Krilova un Alvja Lapiņa atvērtā lekcija

Pirmdien, 5. jūnijā, plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā (-1. stāvā) notiek režisora, Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) profesora Pētera Krilova un kinodramaturga Alvja Lapiņa atvērtā lekcija “Kad scenārists runā ar režisoru”.

Pēteris Krilovs (otrais no labās) un Alvis Lapiņš (trešais no kreisās) Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, DVD formātā iznākot abu kopīgajai filmai "Uz spēles Latvija" (2014, VFS Films)

Lekcijas pamattēma ir vārda un darbības attiecība kino, izmantojot piemērus no abu kino meistaru filmām – Uz spēles Latvija (2014, scenārija autors Alvis Lapiņš, režisors Pēteris Krilovs), Mana ģimene (1982, scenārija autors Alvis Lapiņš, režisors Pēteris Krilovs), Emīla nedarbi (1985, scenārija autors Alvis Lapiņš, režisors Varis Brasla), Kā mēs aizgājām no mājām (1986, pēc Jāņa Jaunsudrabiņa darbu motīviem, režisors Pēteris Krilovs).

Atvērtā lekcija  Kad scenārists runā ar režisoru tiek organizēta LKA projekta Scenārija izveides meistardarbnīcu cikls ietvaros, ko atbalstījis Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Sadarbības partneris – Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB).

Lekcija ir bez maksas. Lūgums pieteikties dalībai elektroniski līdz 5. jūnijam plkst. 12.00 ŠEIT.

Vietu skaits ierobežots.

Papildu informācija:
Augusts Zilberts,
sabiedrisko attiecību speciālists,
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv