16. novembrī 14.00 pirmizrāde divām studijā Animācijas brigāde veidotajām leļļu animācijas filmām Ledus pavēlnieks un Cūkas laime.

Cūkas laime nupat kā atgriezusies no sava pirmā starptautiskā festivāla CINEJEUNE, Francijā. Savukārt Ledus pavēlnieku no 15. oktobra demonstrē Francijas kinoteātros.

Latvijas skatītājiem abas filmas no 16. novembra iespējams noskatīties jaunākajā Animācijas brigādes filmu programmā k/t Rīga – seansi 16.,17.nov. plkst.14.00; 18.nov. plkst. 15.30; 21., 22.nov. 12.00 (ieeja Ls 1,-). 

Cūkas laime
Ir saulains rīts pie meža dīķa zvēru ciematā. Jauko meža idilli iztraucē neparasts troksnis – pēkšņi mežā iebrauc neredzēts auto. Savu atvaļinājumu no pilsētas laukos ieradusies pavadīt mājas cūku ģimene.
Režisore Dace Rīdūze.
 
Ledus pavēlnieks
Reiz sensenos laikos karaļa pilī ierodas Burvis. Viņš ir ledus speciālists, kas māk sasaldēt jebko. Tomēr šīs spējas nepatīk Karalim un tas burvi liek izmest no pils.
Režisors Ēvalds Lācis.
 
Lācis nāk!
Pēc patiesiem notikumiem veidota filma par Latvijas lāča piedzīvojumiem Igauņu Roņu salā.
Režisors Jānis Cimermanis.
Filma Nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps laureāte. Režisors Jānis Cimermanis saņēma balvu kā LABĀKAIS ANIMĀCIJAS REŽISORS.
 
Dzīvais ūdens
Draugi Munks un Lemijs cenšas tuksnesī izaudzēt augļu koku. Nepieciešams ūdens. Munkam izdodas atrast avotu ar neparastu ūdeni.
Režisors Māris Brinkmanis.
 
Filmas veidotas ar Nacionālā Kino centra un VKKF  atbalstu.


                Ledus pavēlnieks