Publiskots pirmais filmas “Ar putām uz lūpām” tīzeris

Pabeigts darbs pie režisora Jāņa Norda jaunās spēlfilmas “Ar putām uz lūpām”, kas no šāgada 10. novembra būs skatāma Latvijas kinoteātros. Filmā galvenās lomas atveido Vilis Daudziņš un Ieva Puķe, bet radošā kolektīva kodolu veido komanda, kas strādājusi pie skatītāju iemīļotās un starptautiski godalgotās Jāņa Norda filmas “Mammu, es tevi mīlu”.

Filmas “Ar putām uz lūpām” pirmais tīzeris ir pieejams šeit.

Ar putām uz lūpām ir attiecību trilleris. Tas stāsta par aktiera Viļa Daudziņa atveidoto Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu (aktrise – Ieva Puķe) par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību.
Līdzās labi zināmiem un pieredzējušiem aktieriem pārliecinošā kino debijā sevi piesaka arī jaunā Nacionālā teātra zvaigzne Raimonds Celms.

“Sabiedrībā par mīlu un attiecībām nereti tiek runāts caur rozā brillēm. Taču manā jaunajā filmā Ar putām uz lūpām mīla un trakums iet roku rokā.  Filma sniegs skatītājiem aizraujošu un neparedzamu notikumu virpuli, kurā varoņi, nonākuši mīlas krustcelēs, nereti uzvedas tā, kā saka par trakiem suņiem – “ar putām uz lūpām”,” tā par filmu stāsta režisors Jānis Nords.
Filma Ar putām uz lūpām ir Latvijas, Lietuvas un Polijas kopražojums, tā veidota pēc amerikāņu scenārista Meta Goseta darba Origin of Species motīviem.

Režisora Jāņa Norda iepriekšējā spēlfilma Mammu, es tevi mīlu (2013) guva plašu skatītāju atzinību Latvijas kinoteātros un tika apbalvota vairākos nozīmīgos pasaules kinofestivālos. 2014. gadā filma ieguva arī Lielā Kristapa balvu kā labākā spēlfilma.

Studijas Tasse Film komandu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa, apvienojot savu pieredzi spēlfilmu, dokumentālo filmu un starptautisko reklāmas projektu ražošanā. 2016. gada februārī uz kinoekrāniem nonāca pirmā Tasse Film producētā pilnmetrāžas spēlfilma Es esmu šeit (režisors Renārs Vimba), pasaules pirmizrādi tā piedzīvoja prestižajā Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā, kur sadaļā Generation 14plus saņēma galveno balvu Kristāla lāci kā labākā spēlfilma. Jāņa Norda spēlfilma Ar putām uz lūpām ir studijas otrā pilnmetrāžas filma.

Vairāk informācijas par filmu atrodams: www.facebook.com/ARPUTAMUZLUPAM.

Saziņai medijiem:
Gita Deniškāne
press@tasse.lv
mob. +371 29890433
www.tasse.lv