“RE MEDIA” piedāvā laimēt braucienu uz Berlīni

Cik 2019. gada Eiropas Kinoakadēmijas balvai izvirzītās spēlfilmas ir veidojušas režisores sievietes? Un kurā gadā Vims Venderss saņēma šo balvu kā labākais režisors? Ja jums šie liekas ļoti vienkārši jautājumi, tad līdz 3. novembrim atbildiet uz vēl 9 līdzīgiem konkursā “#EFA Quiz” un laimējiet vienu no 8 braucieniem Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju Berlīnē, Vācijā (#EuropeanFilmAwards)!

Jau trešo gadu pēc kārtas programmas Radošā Eiropa MEDIA informācijas biroji aicina piedalīties konkursā #EFA Quiz un laimēt apmaksātu braucienu uz 2019. gada Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju Berlīnē – konkursa dalībniekam vēlams būt pārliecinātam, ka viņš ir brīvs no 6. līdz 8. decembrim, lai varētu doties ceļā!

Konkursā var piedalīties līdz 3. novembrim, ieejot vietnē wealllovestories.eu/efa, tur atradīsiet 11 jautājumu viktorīnu par Eiropas kino Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas kontekstā. Katram jautājumam doti trīs atbilžu varianti.

Konkursa balvu fondā ir astoņi braucieni uz Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremoniju Berlīnē 7. decembrī. Par katru pareizu atbildi konkursa dalībnieks saņem vienu punktu, papildu punktu var saņemt arī par sekošanu Radošās Eiropas profiliem sociālajos tīklos – @MEDIAprogEU tviterī un/vai @CreativeEuropeEU platformā Facebook. Ja to darāt, neaizmirstiet anketā minēt jūsu sociālo mediju adreses.

Par konkursa uzvarētājiem kļūs desmit dalībnieki, kas savāks vislielāko punktu skaitu, bet līdzīgu rezultātu gadījumā izšķirošas būs atbildes uz “filtra jautājumiem”.

Konkurss noslēdzas 3. novembrī, uzvarētāju vārdi tiks paziņoti līdz 11. novembrim. Sekojiet konkursa jaunumiem #EFA Quiz un brauciet uz Berlīni satikt kinoprofesionāļus, tai skaitā franču aktrisi Žiljetu Binošu (Juliette Binoche), kas uzvarējusi kategorijā European Achievement in World Cinema!

Radošā Eiropa MEDIA Latvijas biroja vadītāja
Lelda Ozola,
67358857, 29460646
mediadesk@nkc.gov.lv
lelda.ozola@nkc.gov.lv

16.10.2019.