17. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums, ko rīko Nacionālais Kino centrs, no 4. līdz 8. septembrim norisināsies Rīgā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī. Paralēli starptautiskam dokumentālā kino projektu tirgum, kurā tiksies filmu režisori, producenti, TV pārstāvji, kino izplatītāji un fondu vadītāji no visas Eiropas, skatītājiem foruma laikā būs iespēja redzēt dokumentālo filmu programmu „Vairāk nekā sapnis”.

Biļešu iepriekšpārdošana un ielūgumu izņemšana uz seansiem Rīgā, kinoteātrī „KSuns”, sāksies sestdien, 31. augustā! Dokumentālā kino cienītāji aicināti savlaicīgi iegādāties biļetes vai izņemt ielūgumus, apmeklējot „KSuns” kasi (31. augustā un 1. septembrī no plkst. 14.30, 2. un 3. septembrī no plkst. 16.30).
 
Biļetes cena uz seansiem Rīgā – 2 Ls, skolēni, studenti, pensionāri un kino profesionāļi, uzrādot apliecības, var saņemt bezmaksas ielūgumus.
Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā, ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu arī latviski.
 
Uzmanību! 17. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums aicina skatītājus ņemt vērā, ka filmām „Nogalināšanas anatomija”, „Fasētie sapņi” ir skatīšanās vecuma ierobežojums 18+, bet filmai „Asinsbrālis” – 16+.

Seko jaunumiem:
Facebook: BALTICSEADOCS
Twitter: BalticSeaDocs
 
Forumu organizē: Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar MEDIA Desk Latvija un EDN (European Documentary Network).
Pasākumu atbalsta: MEDIA 2007, LR Kultūras ministrija, Baltic Films, Zviedrijas vēstniecība Rīgā, Dānijas Kultūras institūts, Ziemeļu Ministru Padomes birojs Latvijā, LKA Rīgas Kino muzejs.
Informatīvie atbalstītāji:DELFI, Satori, Easyget, Radio Naba, Rīga Radio
 
Filmu programma VAIRĀK NEKĀ SAPNIS