Aicinām pieteikties uz SOURCES 2 scenāriju attīstīšanas darbnīcu, kas notiks no 20. līdz 21. septembrim starptautiskā filmu foruma Arsenāls 2010 ietvaros sadarbībā ar MEDIA Desk Latvija.

Aicinām pieteikties uz SOURCES 2 scenāriju attīstīšanas darbnīcu, kas notiks no 20. līdz 21. septembrim starptautiskā filmu foruma Arsenāls 2010 ietvaros sadarbībā ar MEDIA Desk Latvija.

Darbnīcas ietvaros:

Pirmdien, 20. septembrī, 18:00 – 19:30 lekcija
Scenāriju rakstīšanas metodes un SOURCES 2 filozofija scenāriju rakstīšanā
Pasniedzējs: Mihaels Sēbers (Michael Seeber)
Mihaels Sēbers stāstīs par tendencēm dokumentālo filmu un spēlfilmu scenāriju rakstīšanā, kā arī par SOURCES 2 filozofiju, balstoties uz praktisko pieredzi, strādājot filmu projektu attīstīšanas jomā Eiropā.
Darba valoda: angļu
Dalības maksa: nav
Pieteikšanās līdz: š.g. 13. septembrim uz epastu mediadesk@nfc.gov.lv vai pa telefonu 6735 8857, norādot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto studiju
 
Otrdien, 21. septembrī, 10:00 – 19:00 SOURCES Script Check – individuāla pilnmetrāžas spēlfilmu scenāriju analīze, pasniedzējs Mihaels Sēbers
Darba valoda: angļu
Dalības maksa: 30.00 EUR par atlasīto projektu
Pieteikšanās līdz: š.g. 23. augustam uz epastu mediadesk@nfc.gov.lv
Iesūtāmie dokumenti: Scenārija darba variants vai sižeta izklāsts (treatment) angļu valodā un scenārija autora CV angļu valodā
 
Atlases kārtība: Filmu foruma „Arsenāls” un MEDIA Desk Latvija pārstāvji atlasa 8 projektus no iesūtītajiem; SOURCES 2 pārstāvji veic gala atlasi, virzot 4 – 6 projektus uz individuālajām konsultācijām.
Sīkāka informācija: Lelda Ozola tel. 6735 8857, mediadesk@nfc.gov.lv

Michael Seeber (Austrija) ir SOURCES 2 pilnmetrāžas spēlfilmu un dokumentālo filmu projektu konsultants, filmu scenāriju autors, režisors un producents. Strādājot filmu industrijā kopš 1988 gada, Mihaels Sēbers veidojis vairāk kā 30 dokumentālās filmas un spēlfilmas.
 
SOURCES 2 ir augsta līmeņa Eiropas filmu profesionāļu apmācību programma filmu scenāriju un projektu attīstīšanā, kas organizē starptautiska līmeņa kursus dažādās Eiropas valstīs.
 
SOURCES 2 piedāvā divus kursu formātus:
SOURCES 2 Script Development Workshops (scenāriju attīstīšanas kursus) scenāriju autoriem/autoru grupām, režisoriem un producentiem, kas attīsta konkrētu filmas projektu.
SOURCES 2 Projects & Process – Training Mentors for European Screenwriters and Documentary Filmmakers (kursi, kas gatavo scenāriju lasītājus un pasniedzējus scenāriju rakstīšanā) scenāriju autoriem, dramaturgiem, ideju attīstītājiem, scenāriju redaktoriem, filmu projektu vērtētājiem un pasniedzējiem. Tuvākais pieteikšanās termiņš 2010. gada 1. augusts www.sources2.de