“Splendid Palace” senioru seansā – “Nameja gredzens”

Kinoteātra “Splendid Palace” regulārajā senioru seansā, kas notiek katra mēneša pēdējā otrdienā, 27. februārī 13:00 būs iespējams noskatīties vienu no jaunākajām un jau populārajām Latvijas filmām – Aigara Graubas filmu-leģendu “Nameja gredzens”.

Kopš 2013. gada katra mēneša pēdējā otrdienā plkst. 13.00 kinoteātris Splendid Palace uz īpašu seansu aicina gados vecākos kino cienītājus, lai viņiem ērtā laikā un par īpaši izdevīgu cenu būtu iespēja noskatīties kādu no labākajām repertuāra filmām un dienas vidū uz ekrāniem satikt gan kino klasikas grandus, gan mūsdienu spožākos talantus.

Februārī īpaši senioriem kinoteātris piedāvā noskatīties vienu no gada gaidītākajām Latvijas piedzīvojumu filmām, režisora Aigara Graubas filmu Nameja gredzens latviešu valodā. 27.02. plkst. 13:00.

13. gadsimts, bagātās un varenās baltu pagānu zemes ir iekārojams mērķis arī Romai. Īpaši Zemgale, kura kontrolē tirdzniecības ceļus un nekad nepakļaujas nevienam. Pāvesta bastards Maksis ir gatavs iesaistīties cīņā par iespēju valdīt Zemgalē. Nodevīgi tiek noindēts valdnieks Viesturs. Taču varas gredzens un tiesības valdīt tiek jaunajam Namejam. Pieredzes trūkumam un nodevībai Namejs liek pretī drosmi. Vai Namejs un viņa tauta kļūs par leģendu?

Filma šajā seansā tiek demonstrēta ar aizkadra tulkojumu latviešu valodā.

Senioru seansu biļetes cena EUR 3.00, tās var iegādāties kinoteātra Splendid Palace kasēs.