EFM2023

Nacionālais Kino centrs (NKC) aicina pieteikties dalībai Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla Eiropas filmu tirgū (EFT), kas norisināsies no 2023. gada 16. līdz 22. februārim. Šoreiz EFT atkal notiks klātienē, un tā uzmanības centrā būs trīs Baltijas valstis – Igaunija, Latvija un Lietuva, kas tiks izceltas īpašajā programmā Valstis fokusā / Countries in Focus

Producenti aicināti pieteikties divās programmās:

Visitors’ Programme

Berlināles EFT Visitors’ Programme paredzēta producentiem, kas vēlas iepazīties ar starptautisko filmu tirgu un paplašināt savu profesionālo kontaktu loku. Šajā programmā varēs piedalīties 9 jaunie producenti - 3 no katras Baltijas valsts. Izvēlētajiem producentiem programmas laikā būs iespēja piedalīties neformālās tikšanās, projektu prezentācijās un citos tirgus pasākumos.

Dalībai šajā programmā aicināti pieteikties tikai producenti bez līdzšinējas starptautiskās pieredzes.

 

EFM Industry Sessions

Eiropas filmu tirgus Industry Sessions ietvaros notiks producentu prezentācijas – tirgus dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar 12 producentiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas (4 producenti no katras Baltijas valsts). Obligāts priekšnosacījums producentu dalībai šajā programmā ir starptautisku kopprodukciju pieredze, kā arī vismaz 1 pabeigta pilnmetrāžas filma un projekts, pie kura šobrīd tiek strādāts.

 

Brīvas formas pieteikumus, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, pārstāvēto studiju, izvēlēto programmu un atbilstību tās prasībām, pievienojot foto, lūdzam nosūtīt uz nkc@nkc.gov.lv, nosaukumā norādot “Pieteikums Berlīnes EFT”. Dalībniekus programmām atlasīs Berlīnes filmu tirgus sadarbībā ar NKC.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 22. novembris.

Ar izvēlētajiem dalībniekiem NKC sazināsies novembra beigās.

Agnese Zapāne

Vecākā referente
agnese.zapane [at] nkc.gov.lv