Tiešsaistē Industrijas aktivitātes
Jauniešu mediju konference

Jauniešu mediju konferencē 16. martā paredzēta tiešsaistes tikšanās ar jauniešu programmu vadītājiem no ASV mediju centra “DCTV” – Jesse Antigua un Johnny Ramos dalīsies pieredzē, kā mediju centrs var palīdzēt jauniešiem realizēt radošo procesu. Būs iespēja uzdot jautājumus un gūt iedvesmu kinoprocesa veidošanai.

Ņujorkā bāzētais mediju centrs DCTV darbojas kopš 1972. gada kā dokumentālo stāstnieku kopiena. Nodrošinot profesionālu apmācību, resursus un radošu vidi Manhetenā, centrs sniedz jauniešiem – topošajiem filmu veidotājiem – platformu savas balss un pieredzes paušanai, izmantojot dokumentālo kino kā galveno komunikācijas formu. Daudzi jaunieši ar saviem darbiem, izmantojot DCTV palīdzību, sasnieguši plaši pieejamas platformas, piemēram, Netflix un HBO.

Tikšanās ar mediju centra DCTV pārstāvjiem tiks organizēta Jauniešu mediju konferences ietvaros, tā norisināsies 16.–17. martā Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju mājā Rīgā, Jūrmalas gatvē 96. Programmā paredzētas lekcijas, diskusijas, meistarklases, arī iespēja satikt mediju pārstāvjus un uzzināt plašāku informāciju par karjeras iespējām attiecīgajā jomā. Jauniešus ar saviem pieredzes stāstiem un lekcijām iedvesmos Latvijā pazīstamas personības – Ieva Ilvesa, Inga Spriņģe, Gundega Roze, Lauris Zalāns, Nansija Garkalne, Raimonds Platacis, Kārlis Dagilis, Artūrs Jenots un daudzi citi.

Jauniešu mediju konference notiek jau otro reizi, to rīko jauniešu organizācija Avantis un  Young Media Sharks, producente Ilona Bičevska. Konferenci atbalsta Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā, Rīgas mākslas un mediju tehnikums, Pica Lulū.

Tikšanās ar DCTV pārstāvjiem plānota tiešsaistē 16. martā plkst.17:00, YouTube un Facebook kontos YMSharks, arī LSM un TVNET. Plašāka informācija par Jauniešu mediju konferenci un pieteikšanās anketa – mājaslapā www.YoungMediaSharks.eu.