Kinoteātros Animācija Eiropas kino
Divi putni no filmas Sirds likums
Kadrs no Rozes Stiebras filmas "Sirds likums" (2024)

Kinoteātris “Kino Bize” paplašina piedāvājumu jaunākajiem skatītājiem ar ģimenes filmu programmu katru sestdienu un svētdienu 11:00 – gan pirmizrādes jaunām filmām, gan atkārtoti izrādītas skatītāju iemīļotākās animācijas filmas. Sestdien, 9. martā, programmā Rozes Stiebras jaunākā pilnmetrāžas animācijas filma „Sirds likums”.

Jau vairākus gadus katru otro svētdienu kinoteātrī Kino Bize notiek Bērnu rīti, bet nu izveidota regulāra kino programma, lai biežāk pulcētu kinoteātrī jaunākos skatītājus un ģimenes. Programmā katru sestdienu un svētdienu 11:00 tiks izrādītas filmas, kas piemērotas dažādu vecumu skatītājiem un ies pie sirds gan lieliem, gan maziem laba kino cienītājiem. Uz seansiem laipni aicināti gan skatītāji, kas kino vēl nav apmeklējuši, gan tie, kuriem tā jau ir ierasta aktivitāte.

Marta ģimenes programmā gaidāmi aizraujoši jaunumi, tostarp mākslinieciskā franču animācijas filma Siroko un vēju valstība un piedzīvojumiem bagātā norvēģu filma Titina, kuras papildinās radošās darbnīcas īpašajos “Bērnu rīti” seansos. Tāpat tiks izrādītas arī skatītāju jau iemīļotās filmas – Rozes Stiebras jaunākā pilnmetrāžas filma Sirds likums un pazīstamo franču režisoru Žana Lū Felisioli un Alēna Gaņola kopdarbs Nina un eža noslēpums.

Tuvākie seansi:

09.03. Sirds likums
10.03. Bērnu rīti. Siroko un vēju valstība

16.03. Nina un eža noslēpums
17.03. Siroko un vēju valstība

23.03. Siroko un vēju valstība
24.03. Bērnu rīti. Titina

30.03. Sirds likums

 

Vairāk informācijas par pasākumiem un biļešu cenām:

https://www.kinobize.lv/lv/repertuars/berniem