Marche du Film

Gatavojoties starptautiskajam filmu tirgum Marché du Film, kas šogad notiks no 14. līdz 22. maijam, NKC izsludina pieteikšanos Kannu kinofestivāla akreditācijām. Pieteikšanās termiņš – 14. marts.

DALĪBA LATVIJAS PAVILJONĀ

Marché du Film  ir viens no gada svarīgākajiem notikumiem Eiropas filmu nozarē un galvenā tikšanās vieta vismaz 12 500 kinoprofesionāļiem no vairāk nekā 120 valstīm, iespēja iepazīt vairāk nekā 4000 filmas un projektus, piedalīties 100 konferencēs un tīklošanās pasākumos. Šogad turpinās Nacionālā kino centra un Kannu paviljona ilggadīgā atbalstītāja Latvijas Investīciju aģentūras (LIAA) sadarbība un, līdzīgi kā pērn, iespēju producentiem saņemt bezmaksas akreditāciju dalībai Kannu festivālā koordinē Nacionālais kino centrs.

Nacionālais kino centrs aicina aktīvus un uz starptautisku sadarbību orientētus producentus pieteikties dalībai Latvijas paviljonā starptautiskajā filmu tirgū Marché du Film. Izvērtējot pieteikuma anketas, augstāko punktu skaitu sasniegušajiem producentiem tiks piešķirtas festivāla akreditācijas (katra filmu studija var saņemt ne vairāk kā vienu bezmaksas akreditāciju, kopumā tiks piešķirtas 8 akreditācijas); dalībniekiem pašiem jāsedz izdevumi, kas saitīti ar nokļūšanu un uzturēšanos Kannās.

NKC aicina producentus izvērtēt savu atbilstību atlases kritērijiem un iespēju nokļūt Kannās, un līdz 14. martam (ieskaitot) pieteikt dalību, sūtot aizpildītas pieteikuma formas uz Nacionālo kino centru (nkc@nkc.gov.lv), ar norādi “Pieteikums dalībai Latvijas paviljonā”.

Margarita Rimkus

Vecākā referente
margarita.rimkus [at] nkc.gov.lv