No 2. līdz 6. septembrim kinoteātrī K. Suns Nacionālais Kino centrs piedāvā noskatīties dokumentālo filmu programmu Revolūcija sākas galvā.

Skatītājus sagaida iedvesmojošas, dramatiskas un sirsnīgas pēdējo gadu filmas, kas savas aktuālās sociālās un politiskās tematikas dēļ izraisījušas rezonansi pasaulē.

Foruma laikā būs iespējams tikties ar vairāku filmu režisoriem un piedalīties diskusijās. Rīgā viesosies filmas Diēta pret katastrofu režisors Džons Vebsters, filmas Birmas videožurnālisti: reportāžas no slēgtās zonas režisors Andress Ostergārds un filmas Disko un atombumba režisori Jāks Kilmi un Kiurs Arma.
 
Filmas izvērtēt foruma organizētāji ir aicinājuši arī topošos žurnālistus un kino kritiķus. Iepazīties ar labākā recenzijas autora atziņām par katru filmu iespējams portālā www.diena.lv.
 
Paralēli filmu programmai foruma ietvaros norisināsies starptautisks filmu ideju tirgus dokumentālā kino profesionāļiem.
 
Organizē: Nacionālais Kino centrs, Media Desk Latvija, European Documentary Network, Latvijas Kinoproducentu asociācija, Dānijas Kultūras institūts
 
Atbalsta: Media 2007, Baltic Films, VKKF
 
Informatīvi atbalsta: www.diena.lv, SIA Zaļā josta, Pasaules dabas fonds, Vides aizsardzības klubs, Radio SWH, draugiem.lv, apollo.lv.
 
Informācija: www.nkc.gov.lv

Filmu programma/seansi

Angļu ķirurgsKadrs no filmas   Recenzijas   Filmas klips 

Birmas videožurnālisti: reportāža no slēgtās zonas   Kadrs no filmas  Recenzijas   Filmas klips     

Diēta pret katastrofu  Kadrs no filmasRecenzijas Filmas klips

Disko un atombumba   Kadrs no filmas  Recenzijas   Filmas klips

Ģimenes stāvoklis   Kadrs no filmas  Recenzijas 

Nopirkt līgavu   Kadrs no filmas   Recenzijas  Filmas klips

Saki „jā” un izglāb pasauli!  Kadrs no filmas   Recenzijas   Filmas klips

Z 32   Kadrs no filmas   Recenzijas   Filmas klips